GÜRKAN VATANSEVER

BİZİ TANIYIN

SMMM GÜRKAN VATANSEVER

Günümüz dünya ekonomisinde yaşanan aşırı rekabetçi ortam, kurumların iş hedeflerine yönelik olarak Mali İşler üzerindeki etkinliğini arttırmalarını ve kurumsal bir yönetim yapısını kurmaları gerektirmektedir. Bunun için ön önemli araçlar arasında etkin ve aynı zamanda da iş hedefine odaklı Mali İşler Yönetim ortamının ve sisteminin oluşturulması yer almaktadır. Hızlı bir büyüme ve yapısal değişim yaşamakta olan kurumların, Mali İşler Muhasebe Yönetimini ve yapılanma gereksinimlerini gözden geçirerek hızlı büyüme ortamına uygun hale getirmeleri, başarılarının devamlılığı açısından kritik önem taşır.

İyi tasarlanmış ve etkin olarak işleyen Mali İşler Yönetim sistemi, Şirket’in gelişimine paralel finansal sonuçları önceden uyarı sistemi vazifesi görerek ikaz eder, olası operasyonel hata ve problemlerden uzak tutarken, aynı zamanda verimlilik, etkin yönetim, maliyetleri azaltma gibi stratejik iş hedeflerine ulaşmayı da kolaylaştıracaktır. Global bakış açısı ile müşterilerimize özel çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız aynı zamanda müşterileri ile ortaklık anlayışı içerisinde hareket etmeyi ilke edinmiştir.

Tüm projelerimizde öncelikle firmanın mevcut yapısı, sektörü, çalışanları, hassasiyetleri üzerinde durulmakta ve mevcut iş yapısını ve yoğunluğunu bozmamaya azami özen gösterilmektedir. Her çalışma gününün sonunda sizlere bir çalışma günü raporu bırakılmaktadır. Bu raporda çalışmalarımızda neler yapıldığını, hangi konuların öncelikli olarak üzerinde durulması gerektiği, özet tespitlerimiz ve bir sonraki çalışmamıza göre yapılması gerekenler 4N1K prensibine göre sizlere iletilmektedir. Tüm projelerde esas amaç karlılığı arttırmak ve şirketi doğru yönlendirmek amacıyla karar vermeye esas teşkil edecek doğru ve güvenilir bilgiyi ortaya çıkarmak, bu bilgileri yorumlamak ve firma sahibi ile yöneticilerinin karar vermelerine yardımcı olmaktır.

Gürkan vatansever Mali Müşavirlik & Danışmanlık, Sosyal ve Ekonomik fayda sağlamayı amaçlayan şirkettir.

Misyonumuz; Amatör ruh ile profesyonel çalışmalar yaparak kurumsal çözümler üretmektir.

Vizyonumuz; Firmamız, yerli ve yabancı müşterilerine uluslararası standartlarda, meslek etiğine bağlı kalarak doğru, hızlı ve ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde mali müşavirlik, denetim ve mali danışmanlık hizmeti sunmak,

Hedeflerimiz
Şirketlere Finansal Danışmanlık, Mali Müşavirlik, İç ve Süreç Denetim Hizmetlerinin yanı sıra, etkin bir Mali İşler Yönetim (Muhasebe&Finans) sistemi kurulmasıdır. Hızlı bir büyüme ve yapısal değişim yaşamakta olan kurumların, Mali İşler Muhasebe Yönetim Sistemi ve yapılanma gereksinimlerini gözden geçirerek hızlı bir büyüme ortamına uygun hale getirmek.

NEDEN BİZ

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

SMMM Gürkan Vatansever, Mali yapının birçok dalında doğru strateji ve hızlı aksiyon hizmet politikasıyla mükellef memnuniyetini en üst seviyede tutarak çalışmaktadır.

BİZE ULAŞIN